Sesje Kobiece

Sensualna Sesja Kobieca to idealna propozycja dla wszystkich dziewczyn, ponieważ każda jest piękna i w pełni zasługuje na to, by w ten sposób cieszyć się nią jak najdłużej. Sesje sensualne, glamour czy buduarowe są okazją by poczuć się wyjątkowo, niecodziennie, ukazać piękno, zmysłowość i wrażliwość kobiecego ciała i duszy – czyli tego co w Tobie najpiękniejsze. Żeby przypomnieć sobie – Jestem Piękna!
Miejsce sesji wybieramy wspólnie – to może być twoja sypialnia, ustronny plener, lub zaaranżowane wnętrze hotelu lub apartamentu. Zakres sesji zależy od Ciebie, mogą to być piękne portrety, zmysłowe ujęcia w grubym sweterku lub koszuli, zdjęcia buduarowe w pięknej bieliźnie i stroju na specjalne okazje – gdzie przy oglądaniu szybciej zabije serce, lub akt – ukazujący piękno Twojego ciała.
Uważam, że każda kobieta powinna sprawić sobie piękny prezent w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej ukazującej jej piękno, delikatność, wrażliwość i zobaczyć siebie tak jak zawsze sobie wymarzyła. Nie „jak zrzucę pare kilo”, nie „jestem na to za stara” ani „jestem za…(tutaj wpisz cokolwiek)”, właściwy moment jest Teraz, coś Cię tutaj sprowadziło, a lepszej okazji nie znajdziesz. Jak się spodoba – zawsze można wrócić po więcej.
Gdzie odbywają się sesje?

U klienta w domu, w ustronnym plenerze, lub aranżowanym wnętrzu jak pokój hotelowy czy apartament. Najczęściej na terenie śląska w obrębie Katowice, ale nic nie stoi na przeszkodzie by dojechać gdzieś dalej.

Nigdy nie pozowałam, czy dam sobie z tym radę?

W tym już moja rola by pokazać Ci jak pozować, postaram się przedstawić dobrze wybraną pozycję, poprawić, lub zademonstrować na sobie jak to powinno wyglądać (co z reguły wygląda dość komicznie gdy robię sensualne pozy) i rozluźnia trochę atmosferę. Na bieżąco będę udzielać wskazówek co poprawić i co zmienić.

Jak się przygotować do sesji?

Przede wszystkim dużo energii i dobrego humoru. Przed sesją zawsze staram się podpowiedzieć jakie stylizacje będą dobre do ustalonego zakresu, omawiamy miejsce sesji, oraz przesyłam informacje jak się przygotować.

Jaka jest cena i ile trwa sesja?

Każdą sesje wyceniam indywidualnie, gdyż zbyt wiele czynników na to wpływa i ciężko jest podać stałą cenę tj. miejsce sesji i dojazd, ilość zdjęć, wizażystka. Podając mi te rzeczy w wiadomości na pewno dużo lepiej będzie mi przygotować korzystną ofertę. Czas sesji to około 2-3h nie licząc przygotowania sprzętu, makijażu, fryzury itd.

Kto jest obecny na sesji?

Z racji specyfiki sesji zdjęciowych na sesji jesteśmy we dwoje plus ewentualnie wizażystka by poprawić makijaż w trakcie. Jeśli chcesz – weź ze sobą przyjaciółkę, proszę jednak by to była osoba z dobrym i pozytywnym nastawieniem i wprowadzająca cię w zabawny nastrój.

Czy zdjęcia będą upubliczniane?

Nie. Sesja jest dla Ciebie tylko i wyłącznie i tylko ty masz prawo do publikacji zdjęć. Wyjątkiem są sytuacje gdzie wyrażasz zgodę, że chcesz bym pochwalił się naszym zdjęciem.

Masz pytania lub chcesz zarezerwować sesję?

Napisz.

68750009SSS

Marek Skrzypiec

__________________________________________________

Odkąd pamiętam fotografia zawsze mnie fascynowała. Zaczęło się jako ogromna pasja która trwa do teraz, a następnie jako zawód, gdzie staram się nie rozstawać na dłużej z aparatem i podkolorować trochę świat oraz rozweselić ludzi.
Zapraszam do mojego świata… 🙂